Audio Pood

Hi-Fi audio tooted

Pro-Ject Audio Systems

Pro-Ject vinüülplaadimängijad, vinüülitarvikud, phono seadmed, eelvõimendid, DAC-id jpm

Audiopood on Pro-Ject Audio Systems ametlik maaletooja Eestis

Pro-Ject Audio Systems on maailma suurim ja mitmekülgseima valikuga vinüülplaadimängijate ning nende tarvikute tootja. 1990 aastal asutatud firma peamaja asub küll Austrias aga tehas, kus neid järjest enam populaarsust saavaid plaadimängijaid toodetakse, on Tsehhimaal Litoveli linnas ja olnud tegev nüüdseks juba üle 50 aasta. Kuna vinüül, mittedigitaalne helikandja on jälle kiiresti populaarsust kogumas, soovitame meiegi teil sellest trendist osa saada ja selleks ka korralik mängija soetada.

Pro-Ject Audio Systems lingid:

Pro-Ject vinüülimängijate kvaliteedist räägib ka What Hi-Fi? testide edulugu: senimaani testitud mudelitest on enamus saanud maksimaalsed 5 tärni! 

Vaata teste ja tulemusi siit.

Ortofon

Ortofon vinüülplaadimängija helipead, nõelad ja kaablid

Audiopood on Ortofon toodete ametlik maaletooja Eestis

Ortofoni ajalugu ulatub tagasi aastasse 1918, kui loodi firma Electrical Phono Film Company eesmärgiga toota lahendus kinofilmide ja nende heliririba sünkroonseks taasesituseks. Sama ettevõtte alla loodi 1947 aastal tütarfirma Ortofon A/S, see nimi tuleneb kreeka keelest ja tähendab tõlkes “õige heli”. 1948 lasid nad välja oma esimese helipea ja kuigi alguses oli edu raske tulema, siis mida aeg edasi, seda suuremaks nende tootevalik muutus, ja käesolevaks ajaks on Ortofonist saanud maailma suurim helipeade tootja. Enamus tooteid valmib kusjuures endiselt 1970 aastal Taanis Nakskovis avatud tehases.

Ortofon lingid: